Star Wars VIII: Ostatni Jedi – wycięte sceny

Po czterech miesiącach powracamy do "Ostatniego Jedi", aby porozmawiać na temat wyciętych scen. Na ile sekwencje, które nie trafiły do ostatecznej wersji filmu, mogły być istotne dla całości epizodu VIII? Jak oceniamy alternatywne otwarcie? Czy żałujemy, że cameo Toma Hardy'ego nie znalazło się w filmie? Jak podobały się nam wycięte/zmienione sceny na Canto Bight? Czy scena z Finnem i Phasmą mogłaby poprawić naszą percepcję pani Kapitan? I w końcu, czy to możliwe, aby pierwotna wersja "Ostatniego Jedi" była jeszcze bardziej "podkręcona" pod kątem humoru? Posłuchajcie!

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608822 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996