Star Wars: Phasma

Nie ma co ukrywać, postać Kapitan Phasmy ma w sobie coś fascynującego. A przynajmniej tak nam się wydawało na etapie zapowiedzi towarzyszących nowym epizodom, w których to filmach pani Kapitan nazwana na cześć kultowego "Phantasmu" okazała się być postacią bardzo mocno niewykorzystaną. Powieść zaprezentowana w ramach cyklu "Droga do "Ostatniego Jedi"" miała nam podbudować tę bohaterkę, zaprezentować nam jak doszła do swojego statutu w Najwyższym Porządku i dlaczego budzi podziw pomieszany z przerażeniem. Na ile książce Delilah S. Dawson udała się ta sztuka? Co łączy "Phasmę" z uniwersum Metro 2033? Jak spodobała się nam postać tajemniczego Kardynała? O tym wszystkim i wielu innych kwestiach posłuchacie w dzisiejszym podcaście!

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608889 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996