Star Wars: Ostatni Jedi – Eskadra Kobaltowa

Mando i Jerry powracają do książkowych "Gwiezdnych wojen", ale tym razem biorą na warsztat powieść skierowaną do młodych czytelników, czyli "Star Wars: Ostatni Jedi - Eskadra Kobaltowa". Jak dwaj zgryźliwi tetrycy oceniają tę "młodzieżówkę" wydaną w ramach serii #Czytelnia, poziom 3 i cóż to za nomenklatura? Czy "Eskadra Kobaltowa" sprawdza się jako wprowadzenie do wydarzeń zaprezentowanych nam w Epizodzie VIII? Czy Ci którzy tak bardzo krytykowali Rose Tico po ostatnim filmie będą w trakcie lektury mieli szanse aby przekonać się do tej postaci? Posłuchajcie!

Książkę "Eskadra kobaltowa" kupicie oczywiście w sklepie wydawnictwa Egmont.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608822 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996