Star Wars: Koniec i początek tom 3: Kres Imperium

Dobrnęliśmy do wielkiego finału trylogii "Koniec i początek". Pierwszą odsłonę oceniliśmy dość pozytywnie, ale już tom drugi rozczarował nas na tyle, że rozprawienie się ze wszystkimi jego absurdami zajęło nam w podcaście prawie 1,5 godziny. To spowodowało, że czekaliśmy na zakończenie z obawami. Czy Wendigowi udało się domknąć całą opowieść w satysfakcjonujący sposób? Jak potoczyły się losy Nory Wexley i jej ekipy? Co wydarzyło się na Jakku i jak ostatecznie nastąpił tytułowy "Kres Imperium"? I w końcu, czy pierwsza trylogia w nowym kanonie dała nam jakieś tropy dotyczące sytuacji rozwijanej w nowych, filmowych epizodach? Zapraszamy do posłuchania!

43:03 - Strefa spoilerowa

Pamiętajcie, że aby uła­twić Wam śle­dze­nie naszych gwiezd­no­wo­jen­nych pod­ca­stów wydzie­li­li­śmy spe­cjalny feed. Może­cie nas teraz sub­skry­bo­wać w itu­nes (nie zapo­mnij­cie oce­nić naszych doko­nań!) lub śle­dzić w ramach rssa w dowol­nej apli­ka­cji. Pole­camy się Waszej uwa­dze 🙂

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608754 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996