Star Wars: Koniec i początek tom 2: Dług życia

Zebraliśmy się w końcu, aby przed premierą ostatniej odsłony trylogii "Koniec i początek", nadrobić "Dług życia". Po pierwszym tomie byliśmy umiarkowanie pozytywnie nastawieni do całości, która choć nie pozbawiona wad, dała nam sporo bezpretensjonalnej rozrywki. Jak zatem poradził sobie Chuck Wendig mając już uformowaną drużynę i podbudowę pod większą intrygę? Cóż, skoro słyszymy się w ramach hejterskiego eventu to chyba już wiecie, że nie sprostał on zadaniu.

Co się udało, a na czym autor się wyłożył? Jak prezentuje się główna oś fabularna i dlaczego jest tak absurdalna? Czy narracja w czasie teraźniejszym i wielokrotne przejścia na narrację z pierwszej osoby znajdują tutaj swoje uzasadnienie, czy stają się gwoździem do trumny twistów fabularnych? Jak wypadają ikoniczne postacie filmowe z Księżniczką Leią i Hanem Solo na czele? I w końcu jak oceniamy podprowadzenie pod wielki finał tej historii? O tym wszystkim posłuchacie w dzisiejszym podcaście!

Dla zainteresowanych przypominamy podcast o tomie pierwszym:

Star Wars: Koniec i początek

Sekcja spojlerowa rozpoczyna się mniej więcej w połowie nagrania.

 

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6607327 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996