Star Wars Komiks – Poe Dameron: Tajna misja dowódcy Czarnych

Epizod VIII już na horyzoncie, a my tymczasem kontynuujemy nasze omówienie magazynu Star Wars Komiks. W aktualnym numerze powracamy do serii "Poe Dameron", której pierwszy album dość mocno skrytykowaliśmy i wcale nam nie było śpieszno aby poznać kolejne przygody najlepszego pilota ruchu oporu. A tu proszę, stare zgredy dały się tym razem zaskoczyć. Co zagrało w "Tajnej misji dowódcy Czarnych"? Czym kupił nas scenarzysta? Dlaczego warto sięgnąć po ten komiks, nawet jeżeli wcześniejsze przygody Poe Damerona Wam również nie przypadły do gustu? To wszystko oraz standardowa porcja komiksowych newsów i dywagacji w dzisiejszym podcaście!

Miło nam również poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z Egmontem, któremu chcielibyśmy podziękować za egzemplarz recenzencki dzisiaj omawianego komiksu 🙂 "Poe Damerona" możecie kupić oczywiście tutaj, a już wkrótce spodziewajcie się kolejnej porcji Gwiezdnych wojen!

I na koniec ogłoszenie. Aby ułatwić słuchaczom śledzenie naszych gwiezdnowojennych podcastów wydzieliliśmy specjalny feed. Możecie nas teraz subskrybować w itunes (nie zapomnijcie ocenić naszych dokonań!) lub śledzić w ramach rssa w dowolnej aplikacji. Polecamy się Waszej uwadze 🙂

 

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

  • Man­do­us

    Jed­no małe spro­sto­wa­nie do frag­men­tu, w któ­rym mówię o smacz­kach. Mala­rus, któ­ra poja­wia się na koń­cu komik­su to nie ta sama postać, któ­ra wystę­pu­je w mło­dzie­żów­ce od Egmon­tu „Uciecz­ka szmu­gle­rów”. Przy czym panie są do sie­bie podob­ne a ja przed samym nagra­niem googlo­wa­łem jej nazwi­sko i google gra­fi­ka mi wyrzu­ci­ło czwar­tą okład­kę książ­ki więc zało­ży­łem, że to ona i już głę­biej nie kopałem.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608620 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996