Star Wars Komiks – Ostatni lot gwiezdnego niszczyciela

Aby nie dopuścić do kumulacji zaległości, zabraliśmy się dość szybko za omówienie kolejnego tomu magazynu Star Wars Komiks. Tym razem powracamy do głównej serii, autorstwa Jasona Aarona, w ramach której otrzymaliśmy kolejny rozdział z cyklu "Dzienniki Bena Kenobiego" oraz pięciozeszytową historię "Ostatni lot gwiezdnego niszczyciela". Zanim jednak zabierzemy się za sam komiks, serwujemy standardową porcję newsów z kraju i ze świata.

W części głównej, krótko rozmawiamy o zeszycie otwierającym i długo marudzimy na główną opowieść. Tak, spojlerując naszą opinię, w dzisiejszym odcinku znajdziecie sporo narzekania. Dlaczego nie trafia do nas ta historia? Co nas irytowało od strony fabularnej? Dlaczego całość wygląda jakby Jason Aaron oddał komiks do napisania jakiemuś ghost writerowi? I w końcu jak to się stało, że historia, która niosła w sobie jakiś potencjał, tak bardzo nas rozczarowała. Posłuchajcie.

 

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608553 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996