Star Wars Komiks – Darth Vader: Mroczny Lord Sithów

Czekaliśmy, czekaliśmy i doczekaliśmy się! Na polskim rynku, w ramach kolejnego numeru Star Wars Komiks, otrzymaliśmy otwarcie drugiej serii poświęconej postaci Dartha Vadera - "Darth Vader: Mroczny Lord Sithów". Jak spodobał się nam pierwszy tom tak powszechnie chwalonego komiksu? Czy Charles Soule, którego pracę przy "Poe Dameronie" oceniamy - póki co - różnie, poradził sobie z początkami Vadera jako Mrocznego Lorda? Na ile czuć, że mamy do czynienia z ciągłą serią, a na ile otwarcie stanowi zamkniętą opowieść? Jak oceniamy rysunki Giuseppe Camuncoliego, którego możecie kojarzyć z "The Superior Spider-Mana"? Czy czekamy na kolejną odsłonę cyklu? O tym wszystkim posłuchacie w dzisiejszym podcaście, wzbogaconym oczywiście o tradycyjną porcję komiksowych newsów!

Najnowszy numer Star Wars Komiks kupicie oczywiście w sklepie Egmontu.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608889 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996