Star Wars Komiks – Cytadela grozy

Nowy Star Wars Komiks w kioskach, a to może oznaczać tylko jedno. Nowy podcast. W bieżącej odsłonie magazynu otrzymujemy długo przez nas wyczekiwany crossover serii Star Wars i Doktor Aphra, czyli "Cytadelę grozy". Komiks ten spotkał się z dość mieszanymi recenzjami pośród fanów, ale czy Konglomerat podziela te opinie? Cóż, nie. Crossover okazał się być dziełem dość egzotycznym, bo mieszanką Gwiezdnych wojen i horroru. Taki miks mógłby okazać się niestrawny, ale... wyszło to naszym zdaniem ciekawie. Jakie nawiązania i inspiracje odnaleźliśmy w "Cytadeli grozy"? Dlaczego ta nietypowa i dość "pojechana" mini-seria do nas trafia? Jak spodobała się nam, dość różnorodna, warstwa graficzna? O tym wszystkim posłuchacie w dzisiejszym podcaście. Do tego standardowo serwujemy garść komiksowych newsów i nasze przewidywania co do przyszłych numerów. Polecamy!

Aby ułatwić słuchaczom śledzenie naszych gwiezdnowojennych podcastów wydzieliliśmy specjalny feed. Możecie nas teraz subskrybować w itunes (nie zapomnijcie ocenić naszych dokonań!) lub śledzić w ramach rssa w dowolnej aplikacji. Polecamy się Waszej uwadze 🙂

Najnowszy numer Star Wars Komiks kupicie oczywiście w sklepie Egmontu.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608956 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996