Star Wars: Atak na zamek (Koloruj, czytaj, naklejaj)

Bogna i Mando powracają z kolejnym podcastem i tym razem wyjątkowo nie będą opowiadać o komiksie, a o książce z serii "Koloruj, czytaj, naklejaj", a konkretnie "Star Wars: Atak na zamek", który to tytuł adaptuje jedną ze scen z "Przebudzenia mocy". Jak ta pozycja wypada całościowo? Na ile jest atrakcyjna dla młodego czytelnika i który z segmentów - czytania, naklejki, czy kolorowanie - budzi największe zainteresowanie? Jak książkę ocenia Mando z perspektywy wspólnej lektury z dzieckiem? A jak całość spodobała się Bognie? Posłuchajcie!

"Star Wars: Atak na zamek" może­cie kupić w skle­pie wydaw­nic­twa Egmont.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608822 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996