Star Wars: Battlefront II: Oddział Inferno

Wydawnictwo Uroboros powraca po przerwie z kolejną gwiezdnowojenną powieścią z nowego kanonu. Pierwsza premiera a.d. 2018 to "Star Wars: Battlefront II - Oddział Inferno", czyli prequel do wydanej w minionym roku gry video. Pierwszy "Battlefront" Mando wspomina dobrze, podobnie jak inne dokonania Christie Golden, czyli autorki "Oddziału Inferno". Czy to oznacza, że po lekturze jej nowej książki nasza ekipa jest zadowolona?

Jak powieść sprawdza się jako prequel do gry? Czy udało się wykorzystać potencjał drzemiący w przedstawianiu wydarzeń z perspektywy imperialnych żołnierzy? Jak spodobał się nam wątek główny? A jak nawiązania do innych dzieł z uniwersum? Posłuchajcie!

0:25:19 - Strefa spoilerowa!

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608822 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996