Spider-Man: Homecoming

Po przygodzie w czasie Wojny Bohaterów młody Peter Parker powraca do domu, gdzie czeka na niego ciotka May. Wprawdzie jego mentor i wzór - Tony Stark - sugeruje mu powrót do względnie normalnego życia i pozostanie bohaterem z sąsiedztwa, jednak Peter za wszelką cenę chce pokazać, że Spider-Man to heros na miarę Avengers. Szansa na wykazanie się pojawia się, gdy po mieście zaczynają krążyć handlarze nielegalną bronią pod wodzą Vulture'a. Peter lekceważy swojego przeciwnika, co niesie za sobą poważne konsekwencje.

Zapraszamy Was na długo oczekiwany wielki finał pajęczego eventu w Konglomeracie Podcastowym! Już dziś usłyszycie aż dwie recenzje nowości z Marvel Cinematic Universe, czyli filmu Spider-Man: Homecoming. Jakie były nasze oczekiwania względem tej produkcji? Czy Tom Holland to "nasz" Peter Parker? Co sądzimy o Michaelu Keatonie w roli Sępa? Jak dzieło Jona Wattsa wpisuje się w kinowe uniwersum Marvela? Kto jest jego targetem? I wreszcie: czy byliśmy zadowoleni po seansie? Dowiecie się tego już za chwilę, odsłuchując solówkę Mando lub dwugłos Jerry'ego i Szymasa.

 

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6607327 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996