Spider-Man 2

Życie superbohatera nie jest łatwe. Peter Parker nie jest w stanie połączyć ze sobą studiów, pracy, życia osobistego oraz nieustannej walki z przestępczością na ulicach Nowego Jorku. Gdy w końcu traci pracę, grozi mu wyrzucenie z uczelni, jego przyjaciel Harry odwraca się od niego, a Mary Jane, kobieta, którą kocha, postanawia poślubić innego mężczyznę, Peter decyduje się zerwać z życiem Spider-Mana. Niestety w tym samym momencie w Nowym Jorku pojawia się Doc Ock, szalony naukowiec, który zagraża całemu miastu.

Zapraszamy na recenzję drugiego filmu z pajęczej trylogii Sama Raimiego. Jak sequel wypada na tle filmu z 2002 roku? Czy twórcy dopracowali efekty specjalne? Na ile angażuje nas skomplikowana relacja Petera i Mary Jane? Czy Doc Ock to lepszy przeciwnik od Green Goblina? Jak oceniamy ewolucję głównych bohaterów trylogii? O tym wszystkim usłyszycie w dzisiejszym podcaście. A już jutro... otrzymacie kolejne pajęcze nagranie.

 

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608553 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996