Robin of Sherwood: The Knights of the Apocalypse

W dzisiejszym odcinku opowiadam o jednej z moich największych pasji. O serialowej miłości mojego życia. O produkcji która w latach osiemdziesiątych podbiła telewizyjne ekrany i moje 6-letnie serce, głodnego przygód, niedoszłego banity. "Robin z Sherwood" zapoczątkował moją, trwającą niemal całe życie, fascynacje legendą Robin Hooda. Sam ustawił poprzeczkę tak wysoko, że już nigdy żaden inny film z tego worka nawet się do niej nie zbliżył. "Robin z Sherwood" to serial, który od ponad 30 lat zajmuje miejsce na podium w moim prywatnym rankingu seriali wszech czasów. Pierwsza część dzisiejszego podcastu to moje wspominki związane z tą produkcją, natomiast część główna to informacje, omówienie i recenzja wydanego przed rokiem słuchowiska "The Knights of the Apocalypse", będącego oficjalną kontynuacją oryginału.

 

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608553 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996