Red Trigger

Akurat w momencie, gdy korciło mnie, by po raz kolejny przejść grę Portal, znalazłem w bibliotece Steam Red Trigger - darmowy tytuł, który czerpie z produkcji Valve to co najlepsze. Jak sprawdził się FPS opowiadający o infekowaniu systemu komputerowego wirusem? Czy obecnie w nim łamigłówki stanowiły jakiekolwiek wyzwanie? Ile czasu zajmuje przejście całości? Gdzie tym razem nagrywał Szymas? Czy w tle ponownie słychać ptaki? Chcecie wiedzieć? To posłuchajcie.

 

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608553 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996