Pustkowie

W miejscowości Pustina, gdzieś przy granicy polsko-czeskiej, toczy się gra o przetrwanie całej społeczności. Po jednej stronie stoi kopalnia, która chce przejąć tereny Pustiny, po drugiej Starosta Hana Sikorová, która walczy o utrzymanie miasteczka przy życiu. Pewnego wieczoru nie wraca do domu jej czternastoletnia córka, która wkrótce zostaje znaleziona martwa. Jak do tego doszło? Czy to próba zastraszenia niepokornej starościny, zbrodnia w afekcie, czy może przyczyna jest jeszcze inna? O tym przekonacie się oglądając czeski serial produkcji HBO, czyli Pustkowie.

Czy warto zainteresować się tym serialem, od naszych południowych sąsiadów? Jak wypada Pustkowie na tle innych kryminałów ostatnich lat? Czy widać rękę HBO? O tym i wielu innych kwestiach opowie Wam dziś Jerry.

 

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6607394 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996