Punisher

Połączenie serialowych Defenders zapoczątkowało zawiązanie naszej podcastowej, małej, dwuosobowej drużyny do omawiania seriali ze stajni Marvela i Netfliksa. Drużyny, która dziś znów łączy siły aby porozmawiać o kolejnym tytule z tego worka. Premiera "Punishera" była dla nas o tyle wyjątkowa, że większość redakcji Konglomeratu (nie tylko mówiący dziś Mando i Sick) wiąże z tym tytułem bardzo ciepłe wspomnienia z lat minionych. Czy serial sprostał naszym oczekiwaniom? Czy przeskoczył poprzeczkę, tak wysoko zawieszoną przez drugi sezon "Daredevila"? Czy taka wizja historii Franka Castle do nas trafiła? Jak wypada nowa produkcja na tle poprzednich ekranizacji tego komiksu? O tym i wielu innych tematach posłuchacie w dzisiejszej audycji.

 

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Rafał Siciński

Rafał Siciński

http://brzuchwieloryba.blogspot.com

Urodziłem się w połowie lat 80tych i tamta dekada jest najbliższa mojemu sercu. Lubię popkulturę w prawie wszystkich jej przejawach (poza tańcem w telewizji i programami reality show). Jestem miłośnikiem dobrej fantastyki: przede wszystkim horroru i science fiction.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608754 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996