Punisher Max. Tom 3

Po dwóch świetnych tomach, zebraliśmy się ponownie aby omówić kontynuację zbierającą opowieści "Handlarze niewolników" oraz "Barracuda". Tytuł pierwszej z nich zapowiadał dalszy ciąg emocjonalnej karuzeli serwowanej przez Ennisa we wcześniejszych historiach, a w drugiej liczyliśmy na ciekawe spotkanie Franka z legendarnym i bardzo popularnym Barracudą. Czy nasze oczekiwania zostały zaspokojone? Czy Ennis nadal potrafi zaskoczyć czytelników? Jak zaprezentował się nam Frank Castle na gościnnych występach na Florydzie i to w ujęciu nowego rysownika? Czy faktycznie trzeci tom jest tym najlepszym z dotychczas wydanych? Posłuchajcie!

Punishera Max. Tom 3 kupicie oczywiście w sklepie Egmontu.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608889 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996