Punisher Max. Tom 2

Zgodnie z zapowiedziami z poprzedniego odcinka dość szybko zebraliśmy się ponownie aby omówić dla Was drugi tom zbiorczy z serii "Punisher Max". Pierwszy oceniliśmy wysoko, co samo w sobie windowało nasze oczekiwania wobec kontynuacji. Czy Garth Ennis spełnił nasze oczekiwanie? Jak zaprezentowali się nowi rysownicy i koloryści? Czy za tom trzeci będziemy zabierać się z równie dużym entuzjazmem jak w przypadku dzisiejszego komiksu? Posłuchajcie!

 

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

  • mega­zord

    Mała popraw­ka, nie Egmont wydał „Born” a Mandragora.

    • O, dzię­ki za zwró­ce­nie uwa­gi. Fak­tycz­nie to Man­dra­go­ra. Już mi się Egmont w gło­wie skle­ił z Puni­she­rem za mocno.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608956 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996