Przecast 16 – Ukradli mi kosmiczną wirówkę: Uniwersum CHWDP

Witamy w Przecaście, czyli w przekozackim przeglądzie popkultury z przekazem, tj. w regularnym cyklu luźnych rozmów twórców i przyjaciół Konglomeratu o tym, co aktualnie dzieje się w popkulturze. W tym tygodniu przyglądamy się ewentualnej przyszłości netfliksowego uniwersum Marvela. Rozmawiamy o obsadzie "Wiedźmina", zwolnieniach za polityczne tweety, Warnerze i serialach DC, planach na polski serial superbohaterski oraz kilku konkretach na temat pierwszego aktorskiego serialu z uniwersum "Star Wars". Dokładny spis tematów znajdziecie poniżej:

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Rafał Siciński

Rafał Siciński

http://brzuchwieloryba.blogspot.com

Urodziłem się w połowie lat 80tych i tamta dekada jest najbliższa mojemu sercu. Lubię popkulturę w prawie wszystkich jej przejawach (poza tańcem w telewizji i programami reality show). Jestem miłośnikiem dobrej fantastyki: przede wszystkim horroru i science fiction.

  • anty

    Naj­lep­sze nowe GW to Łotr i Ostat­ni Jedi, na takie mogę cho­dzić co roku i powtór­ki sobie robić, bo takie są dobre

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608956 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996