Pierwsze wrażenia – The Purge

Szymas i Mando od lat omawiają wspólnie kolejne filmy z serii „Noc oczyszczenia”. Wrażenia z pierwszego odcinka serialu o tym tytule od USA Network zaserwujemy Wam jednak w monologu. Na jaki wariant zaprezentowania widzom Nocy oczyszczenia zdecydowali się twórcy? Jaka jest konstrukcja pierwszego odcinka? Czy serial wprowadził ciekawych bohaterów i ma pomysł na miejsca osadzenia ich podczas tytułowej czystki? Czy telewizyjna produkcja wpisuje się w filmową serię i czy można ją postawić obok kinowych odpowiedników? Jakie emocje wywołała nowa „Noc oczyszczenia” i czy zaciekawiła na tyle by śledzić ją dalej? O tym i wielu innych tematach posłuchacie w dzisiejszej audycji.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

  • Man­do­us

    O jed­nej istot­nej rze­czy nie powie­dzia­łem. Jeśli ktoś liczy, że serial będzie miał coś nowe­go do zaofe­ro­wa­nia to raczej bym na to nie liczył.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608956 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996