Pierwsze wrażenia – The Gifted

Telewizja Fox postanowiła kuć żelazo póki gorące i po sukcesie serialu "Legion" właśnie rozpoczyna emisję kolejnej produkcji o mutantach, czyli "The Gifted" (po polsku "Naznaczeni"). Mando i Jerry niespecjalnie byli nią zainteresowani na etapie zapowiedzi, ale postanowili sprawdzić co tym razem twórcy, na czele ze starym wyjadaczem w uniwersum X-Men Brianem Singerem, postanowili nam zaserwować. Jak wypada otwarcie? Jakie wątki przebijają się na pierwszy plan? Czy strona realizacyjna i aktorska trzyma poziom? I w końcu najważniejsze, czy zamierzamy oglądać serial dalej? Posłuchajcie, a jeżeli już "Naznaczonych" widzieliście to podzielcie się także swoimi wrażeniami.

 

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

  • anty

    Legion był nud­ny i roz­cza­ro­wu­ją­cy, wgl mnie nie ruszył

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6607394 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996