Pierwsze wrażenia – Runaways

Oryginalne seriale platformy Hulu ocenialiśmy do tej pory bardzo pozytywnie. W zeszłym tygodniu doczekaliśmy się nowej produkcji z tego worka, która tym razem jest także przedstawicielem innego wielkiego filmowo-serialowego uniwersum - Marvel Cinematic Universe. Czy serial "Runaways" to kolejny superbohaterski akcyjniak? Czy idzie drogą wytyczoną przez "Inhumans"? Czy może tym razem udało się zaskoczyć świeżością? Czy w nowym serialu odnajdą się widzowie nie znający komiksowego oryginału? O tym i wielu innych tematach posłuchacie w dzisiejszej audycji.

 

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608688 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996