Pierwsze wrażenia – Powrót serialu Prison Break

„Prison Break: Sazany na śmierć” to serial, który w połowie pierwszej dekady XXI wieku spowodował niemałą rewolucję na szklanym ekranie. Wiele osób do dziś deklaruje, że właśnie od tego tytułu rozpoczęła się ich przygoda z serialami oglądanymi na bieżąco. „Prison Break” to też według wielu szablonowy przykład pokazujący, jak koncertowo „zajechać” serial i z dobrego pomysłu wyjściowego zrobić ostatecznie autoparodię. I wreszcie „Proson Break” to kolejny serial, który na fali reaktywacji powrócił po latach na ekrany. Jak oceniam oryginalne sezony? Czy byłem fanem tego serialu? Czy czekałem na nową odsłonę i jak sprawdziło się jej otwarcie? O tym i o wielu innych tematach posłuchacie w kolejnym odcinku z serii „Pierwsze wrażenia”.

Podcast jest bezspojlerowy, ale jeśli bardzo nie chcecie poznać informacji na temat zakończenia 4. sezonu to omińcie fragment 12:37 – 16:40.

 

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

  • Man­do­us

    Małe spro­sto­wa­nie. Nowy sezon będzie miał 9 odcin­ków. Nie istot­ny fakt ale błęd­nie mówi­łem dwa razy, że 8.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6607462 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996