Pierwsze wrażenia – Mayans M.C.

Cztery lata po finale kultowego dla niektórych serialu „Synowie Anarchii” scenarzysta Kurt Sutter wraca do gry! Uwielbiany przez widzów temat klubów motocyklowych ponownie zagościł na srebrnym ekranie za sprawą nowego serialu „Mayans M.C.”. Spin-off opowieści o ekipie z Charming to znajoma historia, polana ostrym, meksykańskim sosem. Ale nie wszystko jest tutaj takie samo jak wcześniej.

Bogusia i Mando wybrali się na pierwszą przejażdżkę z Mayanami. Miało być krótko, a wyszło jak zwykle 😉
Czy bohaterowie są ciekawi? Czego oczekujemy od kolejnych epizodów? Nowi bikerzy czy znane twarze? Dobra zabawa czy odgrzewany kotlet? Let`s ride!!!!!

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Bogusia Szewczyk

Bogusia Szewczyk

Z wykształcenia dziennikarka, z zamiłowania księgarka, z przypadku podcasterka. Wieczna entuzjastka wszystkiego, co ma związek z sensacją i szeroko rozumianą fantastyką. Fanka The X files na zawsze!! Niereformowalna gaduła, gotowa zamęczyć was rozedrganym z emocji słowotokiem.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608822 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996