Pierwsze wrażenia – Doctor Who – sezon 11

Najdłuższy serial fantastyczny w historii telewizji powraca z nowym, już jedenastym od czasu restartu w 2005 roku, sezonem. "Doctor Who" A.D. 2018 to serial po rewolucji. Stevena Moffata zastąpił w roli showrunnera i scenarzysty Chris Chibnall, a Petera Capaldi w roli tytułowej zmieniła - po raz pierwszy w historii aktorka - Jodie Whittaker. Fani serialu czekali na jego powrót z utęsknieniem, zastanawiając się jak te wszystkie zmiany odbiją się na jakości produkcji. Mando i Jerry postanowili sprawdzić odświeżonego "Doctora Who" i podyskutować o serialu w ramach "Pierwszych wrażeń". Czy Jodie Whitakker kupiła nas w roli słynnego kosmity? Jak sprawdzają się nowi towarzysze? Jakie piętno odcisnął na serialu nowy twórca? O tym wszystkim i wielu innych kwestiach w dzisiejszym odcinku!

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608889 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996