Pierwsze wrażenia – Częstotliwość

Mando postanowił dorzucić swoje trzy grosze do nowej serii podcastów zapoczątkowanej przez Jerry'ego, ale w przeciwieństwie do niego będzie mówił o serialach, których raczej nie planuje kontynuować. Dzisiaj przygląda się pilotowi startującego jesienią ubiegłego roku a zakończonego niedawno serialu "Częstotliwość", wpisującego się w modny ostatnio trend przerabiania filmowych hitów kinowych na odcinkowe produkcje telewizyjne. Jak sprawdza się nowa wersja w porównaniu z oryginałem z 2000 roku? Czy jest wiernym remakem? Czy zmiany działają na korzyść serialu? Czy ta historia ma potencjał na dłuższą opowieść? Odpowiedź na te pytania poznacie w dzisiejszej audycji.

 

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6607257 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996