Pierwsze wrażenia – American Horror Story: Cult

Od paru lat jednym z symptomów nadchodzącej jesieni jest nowy sezon "American Horror Story", czyli flagowej produkcji duetu Ryan Murphy/Brad Falchuk. Tegoroczna opowieść nosi tytuł "Cult" i według zapowiedzi ma być dość mocno zanurzona w bieżącej, amerykańskiej polityce. Jerry, jako fan serialu, obejrzał już pilota tej serii i krótko chciałby się z Wami podzielić swoimi przemyśleniami. Czy Trump i Clinton w horrorze to sensowne posunięcie? Czy Murphy i spółka dobrze ogrywają bieżącą politykę i społeczne lęki? Jak wypadają na tym tle klauny, które były jednym z kół zamachowych promocji? Czy po pierwszym odcinku jesteśmy w stanie powiedzieć coś więcej o tym co możemy otrzymać w tym sezonie? Posłuchajcie!

 

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608754 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996