Pierwsze wrażenia – American Horror Story: Apocalypse

Po totalnym rozczarowaniu, jakim okazał się dla Jerry'ego "Cult", czyli poprzedni sezon "American Horror Story", jego chęci na sięgniecie po "Apocalypse" były minimalne. Ale sami wiecie, jak to jest, po ośmiu latach z serialem zaczynamy czasem cierpieć na syndrom sztokholmski, dlatego też Jerry obejrzał dwa pierwsze odcinki nowego sezonu, który zapowiadany był jako crossover z wątkami z "Murder House" oraz "Coven". Jaki poziom prezentuje otwarcie? Co zirytowało naszego naczelnego marudę? Jak wypada "Apokalipsa" w zestawieniu z wcześniejszymi sezonami? I w końcu: czy warto sięgnąć po tę produkcję? Posłuchajcie!

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6609023 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996