Pierwsze (i ostatnie) wrażenia – Ostre przedmioty – Legion (sezon 2) – Westworld (sezon 2)

Jerry zachwycony poprzednią kooperacją HBO z Jean-Marciem Vallee, czyli "Wielkimi kłamstewkami", postanowił sprawdzić jak prezentuje się ekranizacja debiutanckiej powieści Gillian Flynn zatytułowanej "Ostre przedmioty". I cóż,  wygląda na to, że warto się tym miksem dramatu psychologicznego i kryminału zainteresować, bo pierwsze odcinki zwiastują świetny serial. Co tak bardzo przypadło Jerry'emu do gustu, że już dziś postanowił opowiedzieć Wam o tej produkcji?

Ale to nie wszystko co dostaniecie w dzisiejszym odcinku. Korzystając z okazji Zgredek postanowił się odnieść również do pytań o drugi sezon "Legionu" i pomarudzić na "Westworld". Dlaczego? Posłuchajcie!

00:00:53 Pierwsze wrażenia - "Ostre przedmioty"

00:15:35 Ostatnie wrażenie - "Legion" (sezon 2)

00:20:03 Ostatnie wrażenia - "Westworld" (sezon 2)

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608822 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996