Phantasm V: Ravager

Po blisko dwóch latach od omówienia serii "Phantasm", Mando i Jerry powracają aby sprawdzić jak wypadło, długo wyczekiwane, zwieńczenie cyklu. "Phantasm V: Ravager" powraca po blisko dwudziestu latach od części czwartej, co ze względu na obecność stałej obsady, z automatu czynni flagową serię Dona Coscarelli unikatową w historii kina. A jak prezentuje się wielki finał? Czy spełnił oczekiwania fanów? Czy jest lepszy od "trójki" i "czwórki"? Czy Reggie Bannister nadal bije ekranową charyzmą, a Angus Scrimm przerazi nas swym "Booooy"? Przekonacie się przesłuchawszy dzisiejszy odcinek!

Dla osób uczulonych na spojlery, zwracamy uwagę, że dość szczegółowo omawiamy rozwiązania fabularne. Ale Ci, którzy znają "Phantasm" wiedzą, że to niewiele znaczy 😉

Polecamy także naszą wcześniejszą rozmową, w której zajęliśmy się fenomenem "Phantasmu" i nakreśliliśmy jak całość zmieniła się przez lata.

 

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608753 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996