Paper Girls 3

Cztery dwunastoletnie gazeciarki – Erin, Mac, Tiffany i KJ – ponownie przenoszą się w czasie. Tym razem trafiają do późnego plejstocenu, gdzie w towarzystwie podróżniczki w czasie oraz miejscowej samotnej matki będą musiały stawić czoła prehistorycznej faunie i florze oraz trzem uzbrojonym tubylcom.

Jak Jerry ocenia pierwsze dwa albumy „Paper Girls”? Co sądzimy o zmianie scenografii ze współczesnej na plejstoceńską? Czy kolory Matta Wilsona nadal zachwycają? Czy da się stwierdzić, dokąd zmierza ta opowieść? A może Vaughan trochę się pogubił? Posłuchajcie.

Komiks "Paper Girls. Tom 3" kupicie w sklepie wydawnictwa Non Stop Comics.

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608889 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996