Paper Girls 2

Erin, Mac i Tiffany przenoszą się w czasie z 1988 roku do czasów prawie nam współczesnych, tj. do roku 2016. Dwunastolatki trafiają na czterdziestoletnią wersję jednej z nich i wspólnie rozpoczynają poszukiwania swojej przyjaciółki KJ w świecie, który staje na głowie.

Czy drugi tom "Paper Girls" dalej bazuje na tęsknocie za latami osiemdziesiątymi? Jak mocno rozwija mitologię świata? Ile miejsca poświęca zaś wątkom obyczajowym? Jaką rolę w historii odgrywają niesporczaki? Czy mamy już dość gazeciarek, czy może z wypiekami na twarzy czekamy na trzeci tom? Posłuchajcie.

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608889 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996