Odrodzenie – Batman. Detective Comics: Syndykat ofiar (tom 2)

Po półrocznej przerwie Mando zabrał się za drugi tom "Detective Comics" serwowanego w ramach DC Odrodzenie. Otwarcie tej serii przypadło mu do gustu, i to nie tylko ze względu na pozytywne skojarzenia jakie przywołują okoliczności pierwszej lektury. Czy druga odsłona, na którą składają się dwie opowieści (pięciozeszytówka "Syndykat ofiar" oraz dwuzeszytówka poświęcona Batwoman), jest równie dobra? A może lepsza? Czy zaangażowanie do pracy w ramach jednego tomu dwucyfrowej liczby rysowników i kolorystów nie rzutuje negatywnie na całościowy odbiór warstwy graficznej? I w końcu, czy będąc po dwóch tomach podstawowych serii z Batmanem z Odrodzenia Mando poleca bardziej run Toma Kinga, czy może jednak Detective Comics? Posłuchajcie!

Komiks "Batman. Detective Comics tom 2: Syndykat ofiar" kupicie oczywiście w sklepie wydawnictwa Egmont.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608956 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996