Odrodzenie – Aquaman: Nadpływa Czarna Manta (tom 2)

Elity z Atlantydy zarzucają swojemu władcy zaniedbanie atlantydzkich tradycji oraz nadmierną pobłażliwość względem powierzchniowców. Mera, by udowodnić, że jest godna tytułu przyszłej królowej, daje się zamknąć w Zakonie Wdowieństwa, zaś Arthur będzie musiał stawić czoła morskiemu potworowi oraz sprowokowanej przez terrorystyczną organizację NEMO wojnie między Atlantydą a USA.

Czy i tym razem Aquaman został rozpisany bardziej jako polityk i dyplomata niż jako heros ze swoimi supermocami? Jak został zaprezentowany międzynarodowy konflikt? Czy drugi tom różni się od swojego poprzednika oprawą? Co łączy oddział Aquamarines i Phila Tippeta z „Jurassic World”? Posłuchajcie.

Komiks "Aquaman: Nadpływa Czarna Manta" kupicie oczywiście w sklepie wydawnictwa Egmont.

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608822 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996