Oblivion Song. Pieśń Otchłani. Tom 1

Światowa premiera nowego komiksu Roberta Kirkmana (między innymi) w Polsce? Takie cuda serwuje obecnie Non Stop Comics, które wydało u nas w marcu pierwszy album zbiorczy "Pieśni Otchłani". Mando i Jerry postanowili sprawdzić tę świeżynkę i o niej podyskutować. Jak prezentuje się ten miks postapokalipsy, science-fiction oraz obyczajówki? Czy historia nas wciągnęła? Jak oceniamy rysunki, które na pierwszy rzut oka wydają się nieco odstawać od warstwy fabularnej? O tym wszystkim dowiecie się z dzisiejszego odcinka!

Komiks kupicie w sklepie wydawnictwa Non Stop Comics.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6609023 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996