Niezgodna tom 2: Zbuntowana

Veronica Roth prezentuje„Zbuntowaną” – drugi tom serii „Niezgodna”.

Konflikt pomiędzy frakcjami zmienia się w wojnę, łowcy zawzięcie tropią NIEZGODNYCH. Wśród Nieustraszonych szerzy się zdrada. A Tris staje przed nowym wyborem – jeszcze bardziej nieuniknionym i jeszcze bardziej dramatycznym. Czy zaryzykuje wszystko, żeby ocalić tych, których kocha?

Po długiej przerwie, Mando i Bogusia powracają do wykreowanego przez Roth świata. Zagłębiają się w fabularne zawiłości kontynuacji młodzieżowego hitu, poszukując sensu i logicznego wytłumaczenia dla przedstawionej fabuły. Czy Roth odrobiła lekcje? Czy powrót do zrujnowanego Chicago okazał się dobrą rozrywką? Jak bardzo bohaterka działa nam na nerwy? Co najbardziej rozśmieszyło Mando? Jak Bogusia spędza wolny czas? Odpowiedzi na te pytania tylko w Konglomeracie Podcastowym. Zapraszamy do odsłuchu „Zmutowanej”… Tfu, tfu.. Przed wami „Zbuntowana” 🙂

Uwaga!!! Podcast zawiera sporą dawkę heheszków, bzdur oraz chaotycznych wypowiedzi. W razie potrzeby skonsultuj się z prowadzącymi lub z kim tylko chcesz!

Zapraszamy!

Spis treści:

  • 0:00:01 - 0:44:09 - strefa bez spojlerów
  • 0:44:10 - 1:11:13 - strefa spojlerowa

 

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Bogusia Szewczyk

Bogusia Szewczyk

Z wykształcenia dziennikarka, z zamiłowania księgarka, z przypadku podcasterka. Wieczna entuzjastka wszystkiego, co ma związek z sensacją i szeroko rozumianą fantastyką. Fanka The X files na zawsze!! Niereformowalna gaduła, gotowa zamęczyć was rozedrganym z emocji słowotokiem.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608553 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996