Niesamowity Spider-Man 2

Peter i Gwen kończą liceum i próbują ułożyć sobie życie. Niestety finał starcia Spider-Mana z Jaszczurem i śmierć kapitana Stacy'ego nieustannie rzuca cień na ich związek, nie pozwalając na rozkwit uczuć. Gwen planuje wyjechać na Oxford, zaś zagubiony Peter musi stawić czoła nowym wyzwaniom. W Nowym Jorku niemal równocześnie pojawiają się umierający i pragnący krwi Spider-Mana Harry Osborn oraz nieobliczalny Electro.

Witamy w kolejnej audycji o filmowych wcieleniach Petera Parkera. Czy Niesamowity Spider-Man 2 jest lepszy od swojego poprzednika? Jak rozwija się Peter w wykonaniu Garfielda? Czy Webb wykorzystał potencjał tkwiący w Gwen, Harrym i Electro? Jak oceniamy mocny finał filmu? A jak następującą po nim zapowiedź dalszych wydarzeń? Wszystkiego dowiecie się z dzisiejszego podcastu. Natomiast w kolejnych dniach sięgniemy po komiksy i damy Wam znać, co myślimy o Homecoming.

 

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6607462 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996