Najlepszy

Oparta na prawdziwych wydarzeniach historia uzależnionego od narkotyków triathlonisty Jerzego Górskiego, który pokonał nałóg i 3 września 1990 roku został mistrzem świata w podwójnym Ironmanie.

Jakim cudem Szymas wybrał się do kina na polski film o sportowcu-narkomanie? Czym zaskoczyło mnie dzieło Łukasza Palkowskiego? Jakimi emocjami obdarzyłem postać Jerzego Górskiego? Czy "Najlepszy" jest typową historią z cyklu "od zera do mistrza świata"? Posłuchajcie.

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608753 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996