Moje seriale cz. 27: Sezon 2017/2018

Zapraszam na kolejny odcinek cyklu podcastów, w których całkowicie na żywca, bez przygotowania, pobieżnie i bez głębszej analizy omawiam seriale, które oglądam. Co polecam, czego nie polecam, a co definitywnie odradzam? Z założenia krótko i przekrojowo.

Dzisiejsza audycja jest wyjątkowa pod kilkoma względami. Po raz pierwszy w ramach tego cyklu nie dostajecie monologu. Seriale są omawiane w duecie, wraz z Rafałem Sicińskim. Poza tym wyjątkowo mówimy też o starszych produkcjach, nie ograniczając się tylko do aktualnych tytułów. Na koniec w ramach serii serwujemy też część cyklu "Pierwsze wrażenia". Wszystko to daje nam tłusty odcinek, w którym na warsztat bierzemy aż 4 tytuły:

  • 0:02:04 - Star Trek Discovery, sezon 1
  • 0:19:40 - Stargate Origins, webizody
  • 0:38:38 - Redvsblue, bonusowo o całym serialu
  • 0:42:31 - Krypton, pierwsze wrażenia z pilota

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Rafał Siciński

Rafał Siciński

http://brzuchwieloryba.blogspot.com

Urodziłem się w połowie lat 80tych i tamta dekada jest najbliższa mojemu sercu. Lubię popkulturę w prawie wszystkich jej przejawach (poza tańcem w telewizji i programami reality show). Jestem miłośnikiem dobrej fantastyki: przede wszystkim horroru i science fiction.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608889 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996