Moje seriale cz. 20: Sezon 2016/2017

Zapraszam na kolejny odcinek cyklu podcastów, w których całkowicie na żywca, bez przygotowania, pobieżnie i bez głębszej analizy omawiam seriale, które oglądam. Co polecam, czego nie polecam, a co definitywnie odradzam? Z założenia krótko i przekrojowo.

W dzisiejszej audycji nie ograniczam się do mniejszych okresów czasowych i pór roku, ale ósmy zestaw seriali z minionego sezonu dobrałem ponownie tematycznie. A dzisiaj na warsztat biorę dwa seriale:

  • 0:01:28 - Star Wars Rebels, sezon 3 (10:27 - 13:04 spoiler dotyczący Dartha Maula)
  • 0:11:08 - Star Wars Forces of Destiny, sezon 1A (25:27 - Jerry)

Warto zwrócić uwagę, że jest to jedna z niewielu dostępnych w internecie recenzji serialu "Siły przeznaczenia", którą przygotowali fani "Gwiezdnych wojen" będący jednocześnie ojcami cztero i pięcioletnich córek. Mando i Jerry oglądali ten serial wraz z nimi, po czym przygotowali dwa niezależne nagrania, w których opowiadają o tym jak serial trafia do swojego targetu i jak sami go oceniają zarówno z punktu widzenia ojca jak i fana.

 

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

http://jerrystales.blogspot.com/

Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji. Na co dzień pisze i nagrywa na swoim blogu i udziela się jako redaktor serwisu Carpe Noctem.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6598082 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996