Moje seriale cz. 16: Sezon 2016/2017. Arrowverse

Zapraszam na kolejny odcinek cyklu podcastów, w których całkowicie na żywca, bez przygotowania, pobieżnie i bez głębszej analizy omawiam seriale, które oglądam. Co polecam, czego nie polecam, a co definitywnie odradzam? Z założenia krótko i przekrojowo.

W dzisiejszej audycji nie ograniczam się do mniejszych okresów czasowych i pór roku, a omawiam pierwszy zestaw długich, pełnych, ponad 20-odcinkowych seriali, połączonych jednak tematycznie, wchodzących w skład telewizyjnego uniwersum DC. Nawiązuję też do tego o czym mówiłem przed rokiem i do mojego ówczesnego "rozstania" z tymi tytułami. A dzisiaj na warsztat biorę cztery seriale:

  • Supergirl, sezon 2
  • Legends of Tomorrow, sezon 2
  • Arrow, sezon 5
  • Flash, sezon 3

 

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

  • Man­do­us

    Zapo­mnia­łem dodać, że nowa postać we Fla­shu, gra­na przez Dra­co­na Mal­foya, bar­dzo na plus. Na począt­ku wner­wiał ale wte­dy wszy­scy wner­wia­li a mniej wię­cej od poło­wy sezo­nu dołą­cza do team Flash i robi się sza­le­nie pozy­tyw­ny i faj­nie się wpasowuje.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6607663 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996