Moje seriale cz. 11: Lato 2016

Zapra­szam na kolejny odci­nek cyklu pod­ca­stów, w któ­rych cał­ko­wi­cie na żywca, bez przy­go­to­wa­nia, pobież­nie i bez głęb­szej ana­lizy oma­wiam seriale, które oglą­dam. Co pole­cam, czego nie pole­cam, a co defi­ni­tyw­nie odra­dzam? Z zało­że­nia krótko i prze­kro­jowo.

W dzi­siej­szej audy­cji odszcze­kuję wiele na temat tego co mówi­łem o finale szó­stego sezonu „The Wal­king Dead” oraz oma­wiam seriale:

  • Mr. Robot, sezon 2 (z gościn­nym wystę­pem Jerry’ego)
  • Bra­in­dead, sezon 1

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

http://jerrystales.blogspot.com/

Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji. Na co dzień pisze i nagrywa na swoim blogu i udziela się jako redaktor serwisu Carpe Noctem.

  • Seba­stian Pasich

    Dodam jako cie­ka­wostkę, że pio­senki tytu­łowe do Bra­in­dead śpiewa Jona­than Coul­ton, czyli osoba odpo­wie­dzialna za Still Alive – pio­senkę koń­cową z gry Por­tal. A sam Bra­in­dead super, oglą­da­łem z tego samego pole­ce­nia 🙂 Sezon fak­tycz­nie koń­czy się sła­bym cliffhanger’em, a szkoda.