Mission: Impossible – Ghost Protocol

IMF wyciąga Ethana Hunta z więzienia, by ten odzyskał wykradzione kilka godzin wcześniej, rosyjskie kody atomowe.

Jak reżyser i scenarzysta „Iniemamocnych” poradził sobie z reżyserią kina akcji o budżecie rzędu 145 milionów dolarów? Co Hawkeye robi u boku Hunta? Kto chce, by ludzkość wyparowała? Co sprawia, że scena z oknem wieżowca Burdż Chalifa jest tak widowiskowa? Posłuchajcie!

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

 • anty

  wszyst­kie miszy­ny strasz­nie mi sie podo­ba­ły, szko­da, że tego aku­rat w kinie nie zobaczę

  • anty

   sor­ka, to pod Fal­lo­utem miał być ten komen­tarz, na Ghost Pro­to­col aku­rat w kinie byłem )))

   • Szy­mas

    Widzia­łeś wszyst­kie poza „Fal­lo­utem” w kinie? :O
    Dla­cze­go nie zoba­czysz? Nie gra­ją już u Cie­bie? W Łodzi wciąż są jesz­cze wie­czor­ne seansy.

    • anty

     hehe, nie­ste­ty nie, tyl­ko od 4 czę­sci do kina na MI cho­dzę, po tym jak widzia­na na małym ekra­nie 3 mnie kupi­ła już na mak­sa. Ogó­łem zie­wam na fil­mach sen­sa­cyj­nych, ale MI nale­ży do wyjąt­ków, i to jesz­cze takich, któ­re wła­śnie na rewat­che zasłu­gu­ją. Mają coś w sobie.

  • Szy­mas

   Mhm, bo to dobra fran­czy­za jest 🙂 Rzad­ko robię takie ostre rewat­che, ale w tym przy­pad­ku nie żałuję 🙂

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6609224 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996