Marvel. Absolutnie wszystko, co musisz wiedzieć

„Marvel. Absolutnie wszystko, co musisz wiedzieć” to album poświęcony najważniejszym superbohaterom i arcyzłoczyńcom z komiksowego multiversum Marvela. Znajdziemy tu tysiące ciekawostek dot. poszczególnych postaci, drużyn, największych konfliktów, niezwykłych artefaktów i ciekawych lokacji. W trakcie lektury dowiecie się, jak żaba zyskała moc boga piorunów, kim jest Spider-Szynka i jak powstał FrankenCastle. A w podcaście wyjaśnię Wam, do kogo skierowana jest ta pozycja, jak prezentuje się na półce oraz w jaki sposób należy ją czytać. Zapraszam do słuchania.

Książkę „Marvel. Absolutnie wszystko, co musisz wiedzieć” może­cie kupić w skle­pie wydaw­nic­twa Egmont.

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608889 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996