Lot nad kukułczym gniazdem

"Słyszę ich kroki na korytarzu. Czarni sanitariusze w białych uniformach…"

„Lot nad kukułczym gniazdem” Kena Kesey`a to książka legenda. Odwiedziny w szpitalu psychiatrycznym oraz spotkanie z rudowłosym McMurphym i Wielką Oddziałową to literacka przygoda z gatunku tych najlepszych. Wielokrotnie analizowana historia, o której teoretycznie napisano i powiedziano już wszystko. Ale czy na pewno?

Podcastowe marzenia, pochwała indywidualności, indiańska duchowość, wszechwładny Kombinat, szaleństwo i narkotyczne wizje. Tym wszystkim zajmiemy się w dzisiejszym nagraniu. Czekają na Was przemyślenia prawdziwego psychofana oraz osoby, która powieść czytała po raz pierwszy. Zaintrygowani? Bogusia i Szymas zapraszają!

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Bogusia Szewczyk

Bogusia Szewczyk

Z wykształcenia dziennikarka, z zamiłowania księgarka, z przypadku podcasterka. Wieczna entuzjastka wszystkiego, co ma związek z sensacją i szeroko rozumianą fantastyką. Fanka The X files na zawsze!! Niereformowalna gaduła, gotowa zamęczyć was rozedrganym z emocji słowotokiem.

  • Zor­don

    Faj­na recen­zja, dzięki!

    • Szy­mas

      Cała przy­jem­ność po naszej stronie 🙂

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608956 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996