Lot nad kukułczym gniazdem

Moi drodzy, tematem dzisiejszej sesji terapeutycznej będą lęki, marzenia i spostrzeżenia dwójki podcasterów – Bogusi i Szymasa. To bardzo ciekawe przypadki osób zachłyśniętych popkulturą. Zanim jednak przeanalizujemy ich problemy, musimy zapoznać się z poniższym nagraniem. To zapis pewnej wyjątkowej rozmowy na temat filmu Milosa Formana „Lot nad kukułczym gniazdem”. Obraz ten staje się ciekawym punktem wyjścia dla rozważań na temat kreacji Jacka Nicholsona, płakania w kinie, festiwalu Transatlantyk w Łodzi oraz tego, jak powinna wyglądać idealna Wielka Oddziałowa. Po odsłuchu zachęcamy do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami, a teraz... Panie Martini, proszę się uspokoić. Panie Harding, proszę włączyć magnetofon.

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Bogusia Szewczyk

Bogusia Szewczyk

Z wykształcenia dziennikarka, z zamiłowania księgarka, z przypadku podcasterka. Wieczna entuzjastka wszystkiego, co ma związek z sensacją i szeroko rozumianą fantastyką. Fanka The X files na zawsze!! Niereformowalna gaduła, gotowa zamęczyć was rozedrganym z emocji słowotokiem.

  • Jakub Szczot­ka

    Zna­ko­mi­ty film. Też mam koszul­kę z McMurphym 🙂

    • Szy­mas

      Teraz mi głu­pio. Mam 200 koszu­lek, ale takiej nie 🙁

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6609023 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996