Lore (sezon 1) / The World of Lore: Potworne istoty (tom 1)

"Lore" to podcast, cykl książek i serial. Każda z trzech form stanowi zbiór opowieści i anegdot traktujących o wszelkiej maści strachach, potworach i wątkach nadprzyrodzonych. Mando ocenia dziś pierwszy tom książkowego cyklu (oraz jego wersję audio) w zestawieniu z pierwszym sezonem serialu. Jakie są podobieństwa i różnicę miedzy tymi formami? W której z nich lepiej sprawdza się taka formuła? I wreszcie czy "Lore" warte jest poznania w jakiejkolwiek z nich? O tym i wielu innych rzeczach dowiecie się z dzisiejszej audycji.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608889 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996