Legion

Zakończył się pierwszy sezon "Legionu". Czy produkcja stacji FX doskoczyła do poprzeczki, którą pierwszymi odcinkami ustawiła sobie bardzo wysoko? Na ile sprawdziły się przewidywania jakie Jerry snuł przy okazji podcastu z pierwszymi wrażeniami? Co się udało, a co rozczarowało? O tym i wielu innych kwestiach posłuchacie w dzisiejszym, nagrywanym na gorąco, podcaście.

Sekcja spojlerowa od 17.22

 

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

  • Nie wiem dla­cze­go disqus nie zauwa­żył tego komen­ta­rza. W sumie to co piszesz o Len­ny jakoś roz­wie­wa moje wąt­pli­wo­ści. Za to widząc Two­ją opi­nię, to bar­dzo mnie zasta­na­wia skąd tak wie­le zachwy­tów. Bo po fali ochów i achów, widzę co raz wię­cej mie­sza­nych ocen.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6607190 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996