Król Artur: Legenda miecza

Guy Ritchie nie kazał fanom zbyt długo czekać na swój kolejny film, i po odświeżeniu szpiegowskiego klasyka, wziął na warsztat legendy arturiańskie. I zrobił to w swoim stylu, co wywołało falę krytycznych recenzji i przełożyło się na niewielkie (w stosunku do oczekiwań) wpływy finansowe. Jerry, choć początkowo tego nie planował, trafił na film do kina i... wyszedł z niego bardzo zadowolony. Dlaczego warto obejrzeć "Króla Artura" na wielkim ekranie? Jak sprawdziło się wprowadzenie łotrzykowskiego klimatu do filmu fantasy? Czy Jude Law i Charlie Hunnam dobrze wypadli w głównych rolach? I dlaczego Jerry tak mocno czeka na kolejne sześć sequeli? O tym wszystkim i paru innych kwestiach możecie posłuchać w dzisiejszym odcinku. Ale najpierw... Idźcie do kina na "Króla Artura"!

 

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6607529 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996